Vážení členové, sportovní přátelé,

Výbor tenisového oddílu Tělovýchovné jednoty Sokol Planá z. s., si Vás dovoluje pozvat   na volební členskou schůzi, která se koná dne 20. 1. 2018 od 14:00 hodin v zasedací místnosti MěÚ Planá.

Všichni jste srdečně zváni

za výbor TO

Pavel Fiala


 

 

Poslední termín na dodělání brigádnických hodin proběhne 5.11.2017 od 9 – 13 hodin. Poté již nebude možnost si hodiny dodělat, děkujeme za pochopení TO Sokol Planá

 

 

 

Důležité upozornění : Neodpracované brigádnické hodiny lze odpracovat do 4.11.2017 a to pouze po domluvě se správcem, poté již nebude možnost si brigády odpracovat a budou zpoplatněny, děkujeme za pochopení !!!!!!

 

 

Vážení přátelé,

Ač je to nemilé končíme, aspoň pro letošní rok ukončujeme letní sezonu 2017 a rádi bychom Vás všechny, mladé, starší, nejmladší :) , pozvali na závěrečnou akci našeho oddílu, tak si v kalendáři zakroužkujte datum 7.10.2017 a přijďte se rozloučit s letní sezonou 2017 budeme se na Vás všechny moc těšit.

 

Vážení přátelé,

Již tuto sobotu 1.7.2017 zahájíme turnajovou sezonu prvním letošním turnajem pro veřejnost a to turnajem DŘÍVE NAROZENÝCH :), poté budou následovat 3 registrované turnaje, takže se máme v červenci opravdu na co těšit, nenechte si ujít domácí turnaje a budeme rádi, když se přijdete buď zúčastnit a nebo jako fanoušek dobrého tenisu.....

 

 

 

Výborná zpráva přišla z okresního přeboru dorostu. S hrdostí Vám oznamujeme, že plánský tenis slaví další úspěch. V registrovaném turnaji okresního přeboru Tachov máme hned 3 vítěze celého turnaje!! Ve dvouhrách vyhrál Martin KAPOLKA a ve čtyřhrách dominoval pár Josef ŠLAPÁK a Ondřej BARTOŠ. Chlapi velká gratulace !!!!!!! Dále připomínáme, že kdo nemá oddělané alespoň 2 brigádnické hodiny, ať se neprodleně domluví se správcem oddílu, který mu zadá práci na splnění našeho požadavku, všem děkujeme za pochopení a přejeme příjemný zbytek dne.

 

 

Tak a je to zde, začátek sezóny přišel a s ním i zahajovací oddílový turnaj, který se uskuteční 29.4.2017 (sobota) od 9 hodin, zúčastnit se může každý člen ročníku 2002 a starší, budeme se na Vás těšit.

 

 

A jdeme do druhého kola, již tuto sobotu pokračují brigády, budeme velice rádi, když se připojíte k nastartování sezony, dále bychom rádi informovali, že lze na brigádě zaplatit příspěcky na rok 2017.

 

Důležitá upozornění !!!!!!

Rádi bychom Vás upozornili, že příspěvky a neuhrazené částky ( brigády 2016) pro letošní rok se musí uhradit do 30.4.2017 !!!!!!!  a to pouze na účet našeho oddílu ( sekce příspěvky ).Jediná možnost zaplatit u paní Plešákové bude 1. a 8.4.2017 od 9 do 11h na prvních jarních brigádách. Kdo nebude mít zaplaceno do 30.4.2017 nebude mít možnost využívat výhod řádného člena oddílu, děkujeme za pochopení..

Seznam členů a dlužná částka:

Stanislav Ládr                    600 Kč
Vít Kňourek                        400 Kč


 

 

 

 

Vážení přátelé,

Rádi bychom Vás pozvali na Valnou hromadu, která se uskuteční 14.1.2017 v sobotu od 15 h ve Fitu ( sokolovně ), prosím pozor, na této schůzi lze platit příspěvky na sezónu 2017, poté bude možné zaplatit jen přes účet našeho oddílu, občerstvení zajištěno.

 

 

Výbor tenisového oddílu Tělovýchovné jednoty sokol Planá

 

Vás laskavě vyzývá k úhradě dlužné částky, která Vám vznikla na základě nesplnění povinnosti odpracování stanoveného počtu brigádnických hodin v sezóně 2016.

Bohužel poslední pracovní příležitost byla v sobotu 22. 10. 2016, nyní je možné neodpracované brigádnické hodiny zaplatit pouze na účet TJ. Oddílem stanovená částka za hodinu brigády je 200 Kč.

Seznam členů a dlužná částka:

Stanislav Ládr                    600 Kč
Ladislav Kadlec                 600 Kč
Vojtěch Mareš                   400 Kč
Vít Kňourek                       400 Kč
Alexandr Kokay                 400 Kč
Lucie Horáková                  400 Kč
Marek Manda                     600 Kč
Jiří Fleisig                          600 Kč
Libor Hlava                         400 Kč
Tomáš Wurm                    600 Kč
 

Seznam byl vytvořen na základě seznamu členů a odpracovaných brigádnických hodin, poskytnutý správcem kurtů panem Janem Dankem.

Číslo účtu: 240194238/0300

Do poznámky v příkazu: Brigády 2016

 

Děkuji

Pavel Fiala

 

 

 

 

 

 

Důležité upozornění

15. 10 a 22. 10. 2016

se od 9. hodin uskuteční poslední dvě velké brigády, poté už nebude možno odpracovat si zbytek brigádnických hodin

 

Ač je to nemilé vážení přátelé, jsme u konce letní turnajové sezony. Tímto krokem bychom Vás rádi pozvali na závěrečný oddílový turnaj, který se uskuteční v sobotu 24.9.2016 v 9 h na našich kurtech, termín přihlášek je do čtvrtka 22.9.2016, startovné : 70 Kč (jednotlivec přihlášený do 22. 9.) 100 Kč pro přihlášené v den konání , občerstvení zajištěno :)

 

 

Již máme za sebou dva červencové turnaje, nejprve jsme byli zvědaví, zda se podaří přilákat tolik hráčů na Veterán Cup jako loni, číslo 22 hráčů nás velice potešilo a i atmosféra byla opravdu vzrušující. Sešli se zde hráči z celého okresu ( Bor, Tachov, Stříbro, Planá), jak na kurtu, tak i mimo něj se vedly velkolepé bitvy a aktéři se opravdu vydali z plných sil . Dalším turnajem byl historicky 1. turnaj registrovaných starších žákyň u nás a ohlas to mělo ohromný. Nejenže přijelo 13 mladých nadějí ( některé hráčky bychom klidně mohli pozvat na Planá open mezi muže ), ale když uvážíme, že přijely dívky z 10 různých měst ( Sokolov, Cheb, Praha Vysočany, Chrudim, Plzeň, Tachov, Třeboň, Planá, Mariánské Lázně, Klatovy ), je to pro plánský sport ohromná reklama, všem kteří se na těchto dvou akcí podíleli moc děkujeme a rádi bychom Vás pozvali i na další turnaje, ten nejbližší je již 23.7. ( oddílový turnaj muži ), Děkujeme, že i letos máte chuť se bavit tenisem.

 

Důležité upozornění, změna termínu  zakončení registrovaných soutěží, která se měla uskutečnit tuto sobotu 25.6. se přesouvá na NEDĚLI 26.6. OD 14h. !!!!!!!!!!!!

 

Konec registrovaných soutěží se blíží a v dohledu startuje turnajová část sezony, proto připomínáme dvě nadcházející akce. Ta první bude již tento víkend 25.6. sobota od 16h, kdy zakončíme registrovanou část sezony. Bude připravem program jak pro děti ( soutěže, hry atd.), tak i pro dospělé . Všichni jste srdečně zváni. Další víkend již startuje turnajová část, kterou začne veleúspěšný turnaj veteránů 2.7. , kde
jsou vypsány dvě kategorie ( 90+ a 115 + ), minimální věk 40 let. Přihlásit se lze u pana Kolesy a nebo v klubovně oddílu ......

 

 

Vážení přátelé,

Tak jako každý rok i letos bylo zaplacení členských a oddílových příspěvků stanoveno do 30.4.2016, při kontrole bylo zjištěno, že někteří stále nezaplatili a proto žádáme o neprodlené  doplacení příslušné částky a to nejpozději do 31.5.2016. Neradi bychom neplatiče vystavovali dalšímu jednání a věříme, že tento nedoplatek nevznikl úmyslně, děkujeme a přejeme krásný den.

 

Již tuto sobotu zahajovací turnaj roku 2016 pro všechny členy.

 

O úvodním turnaji již víte, ale máme pro Vás skvělou zprávu, právě tento víkend se odehrál okresní přebor starších žáků Domažlicka a Tachovska, kterého se zůčastnili i dva naši chlapci a s obrovským úspěchem, čtyřhru ovládli Josef Šlapák a Martin Kapolka a ve dvouhrách dominoval Martin Kapolka. Máme tedy 2 okresní přeborníky. Chlapci velká gratulace !!!!!!!!!

 

Sobota 16.4. 2016 od 9.hodin je naplánovaná POSLEDNÍ VELKÁ BRIGÁDA !!!!!!!!!!

 

Vážení přátelé, rádi bychom Vám chtěli poděkovat, protože první víkend brigád se za dva dny zúčastnilo 48 členů naší základny, DĚKUJEME !!!!!!!

 

Pokračujeme dále, sobota i neděle brigády od 9h.

 

Vážení a milí přátelé, konečně jsme se dočkali a začínáme opět roztáčet tenisový ansámbl :), již  tuto sobotu 2.4. 2016 od 9. hodin se uskuteční 1. Velká brigáda, občerstvení zajištěno .

 

Důležitá informace, aby Vám nebylo líto zimní přestávky, připravili jsme pro Vás otevírací dny klubovny, kde se můžete potkat s přáteli a zažít příjemnou zábavu. Každý týden jsou otevírací dny : Středa  18 - 20h ,  Pátek  18 - 21h, Sobota 18 - 22h.

 

Tak jako každý rok, tak i letos je na programu VÝROČNÍ SCHŮZE, která se uskuteční 

16.1.2016 ( sobota ) od 15. hodin na městském úřadě v zasedací místnosti, zváni jsou všichni členi od 15.let. Občerstvení zajištěno.

 

Vážení tenisoví přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v tomto roce. Přejeme Vám pevné zdraví, mnoho štěstí a rodinné pohody… Ať se Vám v nastávajícím roce splní všechna pracovní i osobní předsevzetí tak, abyste za rok mohli konstatovat, že rok 2016 byl pro Vás i Vaše nejbližší šťastný a úspěšný. To vše a mnohem více Vám přeje TO SOKOL PLANÁ .

 

Důležité upozornění, již nelze odpracovat brigády, zde je seznam lidí, kteří nemají odpracováno a je jim vystavena pokuta, splatnost je do 31.12.2015 !!!!! Lze uhradit u Marušky Plešákové :

Karel BASÁK -  7 hodin - 1050 Kč

Miroslav DUSIL - 5 hodin - 750 Kč

Lukáš KULÍŘ - 5 hodin - 750 Kč

Vladimír KADLEC - 4 hodiny - 600  Kč

Vít KŇOUREK - 3 hodiny - 450 Kč

Sophie KROUPOVÁ - 5 hodin - 750 Kč

Roman MALÍK - 7 hodin - 1050 Kč

Marek MANDA - 2 hodiny - 300 Kč

Vojtěch MAREŠ - 1 hodina - 150 Kč

Jan VESELÝ - 4 hodiny - 600 Kč

 

Ač je to nemilé končíme, ale jen letní sezonu :), tím bychom Vám rádi dali na vědomí, že již tuto sobotu 17.10. od 9. hodin proběhne zazimování kurtů, pozor všem, co nemají odpracované brigády, po úplném zazimování již nebude možno dělat brigády a neoddělané hodiny budou zaúčtovány.

 

Tuto sobotu 3.10.2015 od 9. hodin proběhne první letošní podzimní brigáda, dále v sekci ODKAZY naleznete fotky z nejrušnějšího víkendu v historii tenisu :)

 

Letní sezona je téměř u konce a my jsme pro všechny členy připravili závěrečný oddílový turnaj, takže již tuto sobotu 26.9. od 9. hodin se na Vás budeme těšit :) .

 

19.8.2015 - Rychle se blíží největší plánský turnaj, tuto sobotu 22.8.2015 od 8:30 se bude hrát 35.ročník Planá Open 2015 , všichni hráči a fanoušci jsou srdečně zváni. Ale opět tu máme jednu důležitou informaci, pro členy našeho oddílu, žádáme tímto o vyklizení věcí ze šaten ( trička, kraťasy atd..) a to již do pátku večer, Neuklizené věci budou opět dány do pytlů, děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit .

 

6.8.2015 - Již tuto sobotu 8.8.2015  turnaj žen čtyřhry !!!!!!!!!!!!!!!

 

23.7.2015  - Chvíle klidu před turnaji :), nejbližší turnaj se bude konat 8.8.2015 a to turnaj žen čtyřhry, jinak v sekci ODKAZY máte fotky z akcí :)

 

13.7.2015 - Máme týden po oslavách a zde je malý report : 1. Průběh celého víkendu byl po organizační stránce velice náročný, vše bylo ale předem připraveno a tak nás nic nepřekvapilo, poděkování patří všem, kdo se na celé akci podíleli, zejména předsedovi oddílu panu Pavlu Fialovi, který celý tento ansábl zrealizoval, sobota se nesla v duchu Veteran Cupu 2015, neděle byla tenisově volnější, hrál se generační turnaj, kde věkový rozdíl mezi dvojcí musel být minimálně 30 let, počasí bylo opět velice příznivé, místy panovaly až tropické podmínky, celý tento víkend byl zakončen skvělým vystoupím rockové skupiny z Mostu HARDOX.
2. Veteran Cup  - sobota 52 hráčů
    Generační turnaj  - neděle 20 hráčů
3. Vzácný host byl každý, kdo se přišel podívat
4. Co se týče perliček, řekl bych , že předání pamětních plaket zakladatelům tenisových kurtů a vzpomínka na zesnulé byla dojemnou chvílí celého víkendu vyvrcholená předáním daru a čestného členství panu Františku Šilhavému, nenechalo jedno oko suché.

Vážení přátelé, máme zde 3 týdny turnajové pauzy a poté nás v srpnu čekají další krásné souboje o celkové trofeje, sledujte stránky, kde Vám přineseme více infa, dále v nejbližších dnech přidáme fotky z dětského turnaje a dopinkné.

 

1.7.2015 - Protože se nám blíží kulaté oslavy a přípravy jsou v plném proudu a rádi bychom chtěli, aby vše klaplo, tak si Vás dovolujeme požádat o vyklizení vašich věcí ze šaten, které leží na věšáku již několik dní a týdnů, věci, které nebudou odklizeny, budou opět dány do pytlů, děkujeme za pochopení.

 

24.6.2015 - Registrované soutěže nám pomalu končí, družstvo dospělých a mladších žáků se dokázalo udržet v soutěži a družstvo starších dokázalo dokonce postoupit. Takže již tuto neděli 28.6. se koná dopinkná s menším turnájkem a posezením. Další informací je, že v sekci ODKAZY jsou přidány fotografie z prvních letošních turnajů. A na závěr nezapomeňte, že již za 10 dní začínají velké oslavy, přejeme Vám krásné dny :).

 

13.5.2015 - Dne 16.5.2015 sobota od 9:00 se koná 2. oddílový turnaj! Zváni jsou všichni členové našeho oddílu. Těšíme se na vás

 

20.4.2015 - A je to tady , již tuto sobotu 25.4.2015 se od 9. hodin uskuteční zahajovací turnaj letošní sezony. Všechny srdečně zveme, pojďme odstartovat letošní sezonu ve velkém stylu, těšíme se na Vás :).

 

4.4. 2015 - Začátek dubna a začátek letošní sezony, co nás vše čeká ? Je toho mnoho a kdybych to tu vypisoval, tak si zavařím prsty :), ale nevadí mrkněte do sekce KALENDÁŘ AKCÍ, kde se dozvíte ty nejdůležitější termíny tohoto roku, jen prozradíme, že letos slavíme 30 let od založení těchto kurtů a hodláme to slavit celý rok, proto choďme a užívejme letošní tenisový rok tak, jak si zalouží pořádná oslava. Mějte se krásně a nezapomeňte na brigády, které se konají každou sobotu a neděli, také už i ve všední dny ( po domluvě). Těšíme se na Vás TO Planá........

 

 

23.3.2015 - Tak a tuto sobotu 28.3.2015 se uskuteční 2. letošní brigáda a to od 9. hodin, další brigády lze dělat i ve všední dny po domluvě se správcem a to na tel.čísle 728 500 812

 

 

17.3.2015 - Tak a je to tady, tuto neděli 22.3.2015 se uskuteční 1. letošní brigáda a to od 9. hodin

 

12.1.2015 - Důležité sdělení : Dne 17.1.2015 ( sobota ) se od 15 hodin uskuteční VALNÁ HROMADA TO Planá, srdečně jsou zváni všichni členové našeho oddílu ( od 15.let ), občerstvení a pohoštění je zajištěno, prosíme, dostavte se již před 15.hodinou do areálu KOUPALIŠTĚ!!!!!!!. Proběhne vyhodnocení roku 2014 a zároveň budou předneseny plány na rok 2015, budeme se na Vás těšit váš TO.

 

19.12.2014 - Pozor všem, dne 4.1.2015 se uskuteční zimní oddílový turnaj pro muže, turnaj se bude konat od 9 hodin v Mariánských Lázních ( Na Lesňáku ), závazné přihlášky posílejte na číslo 728 500 812, nebo 602 436 144 a to do 28.12.2014 !!!!!! Dále je potřeba zaplatit startovné 250 kč na baru ve Fitcentru a to taktéž do 28.12.2014. Budeme se na Vás těšit :)

20.10.2014 - Dne 25-10-2014 od 9.hodin, se uskuteční zazimování kurtů !!!!!!!!!!!!!!

 

18.9.2014 - Vše jednou končí a tak i naše krásná sezona 2014 doplouvá do svého zdárného konce, proto bychom vás všechny rádi pozvali na poslední letošní oddílový turnaj, který se bude konat dne 27.9.2014 v sobotu od 9.hodin, všichni kdo budete mít čas a chuť přijďte se rozloučit a pobavit s přáteli, je jedno jaké bude počasí, je připraven i náhradní program, jídlo a pití zajištěno, budeme se na vás těšit TO SOKOL Planá.

 

4.9.2014 - Máme za sebou dva plánské turnaje, ten 1. byl turnaj O POHÁR MĚSTA PLANÁ, kde ve dvouhrách ovládl kategorii Lukáš KULÍŘ, který svedl krásnou bitvu s Honzou Dankem, kde proměnil až 13 . mečbol a vyhrál 6:3, 7:6, čtyřhry ovládla nová deblová dvojce ve složení Jirka FLEISIG a Vojtíšek MAREŠ, kterým patří GRATULACE , tak jako všem organizátorům, dalším turnajem byl BABOLET, kde soutěžilo nežnější pohlaví a celkem přijelo 13 dam, taktéž se hráli dvouhry i čtyřhry, kde největším úspěch plánských zařídila Věrka KULÍŘŮ, která se probojovala do nejlepší čtyřky, dále ve čtyřhrách se umístili naše Věrka KULÍŘŮ a Terka MOULISŮ, taktéž se probojovali mezi první čtyřy týmy, pánům, kteří pomáhali s tímto turnajem děkujeme a rádi je pozveme i na další ročník :), jinak již tento víkend nás poprvé čeká finále neregistrovaného DC, určitě se zastavte na kukačku a držet našemu týmu palce, budeme se na vás těšit , Váš TO SOKOL PLANÁ.

 

20.8.2014 - Již tuto sobotu nás čeká turnaj : O pohár města Planá , tak neváhejte a přijďte si zahrát a pobavit se. Jídlo a občerstevení zajištěno, budeme se na vás těšit tuto sobotu 23.8.2014 od 9 hodin.

 

14.8.2014 - Zápis z porady v sekci ZÁPISY. Jinak nově také v tištěné podobě na kurtech.:)

 

4.8.2014 - Po menší pauze nás opět čeká turnájek, ale pozor tentokrát v jiném stylu. chystá se však něco jiného. náš tenisový oddíl pořádá turnaj pro veřejnost, tzv. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. kdokoli může přijít a zahrát si s našemi tenisty, tak neváhejte, vemte příbuzné, děti, kamarády a přijďte si vyzkoušet atmosféru našich kurtů, nezapomeňte již tuto sobotu 9.8.2014 od 9hodin, budeme se těšit Váš TO SOKOL PLANÁ.

 

22.7.2014 - Pozor, pozor, dne 26.7.2014 se pořádá prázdninový oddílový turnaj, takže kdo není na dovolené se dostaví v 9 hodin v sobotu na naše kurty, účast je povinná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

16.7.2014 - Turnaj veteránů je úspěšně za námi, krásný turnaj o účasti 20 lidí proběhl v plynulém tempu, hrálo se na dvě kategorie, v nichž té 1. (mladší) zvítězila dvojice Pavel FIALA a Roman FROUZ. 2. ( starší ) vydobyla cenné vítězství dvojice ve složení Jindra KOLESA  a Roman MALÍK. Převzetí medailí proběhlo beze ztrát. Všem pořadatelům patří veliké díky a už se můžeme těšit na další turnaj našeho oddílu. Dále vás chceme upozornit na odložení turnaje pro SOKOL z důvodů organizačních, náhradní termín bude v nejbližší možné době upřesněn, přejeme krásné dovolené a mnoho sportovních zážitků.

 

1.7.2014 - Poslední zápasy mají družstva za sebou, první dopinkná se náramně vydařila, fotky z akce musí být nejprve schváleny výborem :), ale již tuto sobotu nás čeká velký turnaj VETERÁNŮ, tak neváhejte a přijďte si zahrát a pobavit se s kamarády........

 

25.6.2014 - Dámy a pánové, již tuto sobotu 28.6.2014 se od 14 hodin uskuteční na našich kurtech "DOPINKNÁ", také bude sehráno poslední utkání našeho krajského družstva, které začíná již od 9 hodin , tak přijďme podpořit naše hráče a hlavně se sjít a společně oslavit letošní úspěchy, zváni jsou všichni členové i nečlenové ( rodiče, příbuzní atd...), proběhne zde předání cen a gratulace pro naše reprezentanty, bude zajištěno plnohodnotné občerstevní a to s příjemným posezením, včetně příjemného kolektivu, tak neváhejte a tuto sobotu si udělejte čas na plánský tenis. Účast povinná ( neúčast bude pokutována )......:).

 

15.6.2014 - Přidány nové fotky v sekci ODKAZY, podívejte se na to, jak probíhal letošní ročník dětského turnaje, kde se přihlásilo přes 40 mladých nadšenců, všem přítomým včetně organizátorů patří veliké díky.............A teď z jiného soudku, UPOZORŇUJEME na to, že na koci června, budou vyvrtány skříňky těm, kdo nenahlásil své číslo a od kterých již nebyly k dispozici ani náhradní klíče, tito hříšníci budou mít na skříňce nalepeno upozornění, dále Vás chceme informovat, aby si všichni do konce června uklidili věci z věšáků, není možné, aby se věci týdny leželi rozvěšené. Máte svoje skříňky a žádáme Vás, aby jste si tyto věci do nich dali, okna a záclony se myjou na začátku sezony a teď tam na nich leží spocená trička a kraťasy, je třeba se nad tím zamyslet a dát věci do pořádku, děkujeme za pochopení.

 

9.6.2014 - Chceme upozornit všechny, kteří nenahlásili své číslo skříňky, že 13.6.2014 se budou nenahlášené skříňky otvírat pověřenou osobou ( členové výboru ).

 

2.6.2014 - Dne 17.5.2014 se uskutečnil Veteran Cup singly a nutno podotknout, že i za nepříznivého počasí se podařilo zaplnit tenisové dvorce, hráči si turnaj velice užili a to i po skončení tenisové části. Hrálo se na dvě skupiny, kde tu první mladší vyhrál suveréně Roman Malík z Boru ( emigrant ) v té druhé zkušenější skupině vybojoval vítězství Josef Palšovič z Tachova, který vítězství náležitě oslavil :)... Turnaj se vyvedl a všem organizátorům patří díky, dále bychom Vás chtěli informovat, že již tuto sobotu se uskuteční turnaj Dětí, který vypukne 7.6.2014 od 9 hodin  na našich dvorcích, tak neváhejte a přijďte podpořit malé i velké ratolesti.....Dále v sekci ODKAZY najdete nové foto.

 

15.5.2014 - Historicky první utkání mladších žáků dopadlo senzačně, nikdo nevěděl a ani nečekal nějak zvlášť velký úspěch a hle do Plané přijel tým Klatov jako jasný favorit, ale naši žáci byli proti a po senzačním výkonu vyprovodili favorita s noblesou. Více v sekci MLADŠÍ ŽÁCI........Dále chceme všechny informovat, že již tuto sobotu 17.5.2014 od 8:45 se uskuteční další ročník Veterán Cupu, přijďte si zahrát a podívat se na krásný tradiční turnaj. Pohoštění zajištěno!!!!!! .........

 

7.5.2014 - Již tuto sobotu bude hrát své 1. domácí utkání naše Áčko, přijede velmi silný soupeř a to Škodovka Plzeň, tak přijďte podpořit náše družstvo v sobotu od 9 hodin....

 

3.5.2014 - Vytvořena nová rubrika TURNAJE, kde naleznete info o turnajích, které proběhli, dále Vás chceme informovat, že 17.5.2014 se uskuteční turnaj veteránů, tak si přijďte zahrát :).

 

29.4.2014 - A máme tu další turnaj, tentokrát 3.5.2014 od 8:45, turnaj rodiče děti si určitě nenechte ujít ... Každý rodič se svojí ratolestí je zván, tak nezapomeňte již tuto sobotu :).

 

27.4.2014 - Dámy a pánové, dne 1.5.2014 v 8:45 se zahajuje tenisová sezona a na tuto "počest" pořádáme 1. letošní oddílový turnaj. Jste zváni vy všichni, možnost občerstvení a něco na zub, tak neváhejte a 1.5.2014 si přijďte zahrát, dále sledujte termíny turnajů, protože letos nás čeká pořádná porce :) .

 

20.4.2014 - Krásné Velikonoce všem, jelikož se nám brzy uzavře měsíc duben, apelujeme na Vás, kteří nezaplatili příspěvky, ať co nejdříve tak učiní. Kdo nezaplatí, tak mu bude účtován poplatek 140 kč za hodinu. Dále jsme do sekce KALENDÁŘ AKCÍ umístili seznam všech turnajů, které se u nás konají a také v sekci ZÁPISY přidána 3.schůze výboru.

 

7.4.2014 - V sobotu 12.4.2014 od 9. hodin je vyhlášena 4. brigáda...Jinak bychom Vás chtěli informovat, že 6.4 2014 byla zahájena letošní sezona, na kurtech hrálo celkem 10 hráčů, tak přijďte i vy :)

 

31.3.2014 - V sobotu 5.4. 2014 od 9. hodin je vyhlášena 3. brigáda, oběd zajištěn :)

 

31.3.2014 - Důležité sdělení !!!!!! : Žádáme všechny členy oddílu, kteří mají skříňky, aby nahlásili svě číslo ( skříňky )a to nejpozději do 30 dubna 2014  a to Láďovi Kulířovi ( 737489387 ) a nebo Honzovi Dankovi ( 728 500 812, permonik99@seznam.cz ), členové, kteří nenahlásí své číslo, tak výbor TO otevře tyto skříňky, jedná se o inventarizaci, abychom zjistili, kdo již skříňky nevyužívá a mohli být nabídnuty dalším členům. Děkujeme za spolupráci.

25.3.2014 - Rádi bychom Vám poděkovali za Vaší účast na 1. brigádě, kde se sešlo 24 lidí, což je velice krásné a zároveň Vás chceme pozvat na 2. velkou brigádu, která se koná 29.3.2014 ( sobota od 9 hodin ). Chceme Vás také upozornit, že je možnost dělat brigády i ve všední dny, seznam prací je vyvěšen a také je tam číslo na správce, klidně se můžete domluvit. Přejeme krásné dny a budeme se těšit 29.3. na 2. velkou brigádu.

18.3.2014 -

Hledá se správce

Podmínky pro přijetí:

-          bezúhonnost

-          svědomitost

-          spolehlivost

-          komunikativnost

-          láska ke sportu

-          manuální zručnost

-          dostatek volného času v dopoledních hodinách ve všední dny

To vše budete potřebovat, abyste se mohl (a) stát správcem na tenisových kurtech. 
Pokud tedy máte ještě pořád pocit, že jste to právě Vy, volejte na číslo 602 436 144 nebo 728 500 812 a dohodneme si osobní schůzku.

děkujeme za Váš zájem

 

15.3.2014 - Milý přátelé, už je to tady a to začátek sezony, takže Vás všechny členy zveme na 1. velkou brigádu, která se koná 22.3.2014 ( sobota ) a to od 9.hodin. Seznam brigádnických prací naleznete v sekci BRIGÁDNICKÉ PRÁCE a také jsme zařadili novou sekci a to POVINNOSTI SPRÁVCE, to aby byl každý v obraze, dále Vám chceme připomenout, že ještě někteří z Vás mají nezaplacené příspěvky a proto upozorňujeme, že kdo nebude mít zaplaceno, bude brán jako cizí a bude mu za hraní ůčtován poplatek 140 kč za hodinu. 

 27.1.2014 - Přidán zápis z Valné hromady do sekce ZÁPISY a také přidán seznam nezaplacených příspěvků za rok 2013, doporučujeme vše přečíst, aby nikdo nebyl na začátek sezony překvapen..


 

24.1.2014  - Nejen nový vzhled stránek, ale i další a mnohem zajímavější věci jsme pro Vás připravili. Kdo nebyl na Valné hromadě, tak nemusí zoufat, všechny novinky si zde postupem času napíšeme. V první řadě jsme Vás chtěli poprosit, aby jste pečlivě četli ZÁPISY ze schůze výboru, kde bude v podstatě vše vysvětleno, nově také vznikla záložka STANOVY, kde najdete cenné informace, tak určitě doporučujeme pořádně prostudovat. V nejbližší době zde pověsíme zápis z Valné hromady. Co se týče příspěvků, je třeba zaplatit do konce dubna, jinak bude člen při hraní na našich dvorcí brán, tak jako cizí a bude mu účtován poplatek 140 Kč za hodinu. Také bychom Vás rádi informovali, že novým předsedou se stal pan Pavel FIALA ( viz. představenstvo ), dále novým členem výboru se stal Jindřich KOLESA a novými správci areálu a baru se stali Honza DANKO a Václav SLÁDEK. Kdo budete mít jakékoli otázky, používejte KNIHU NÁVŠTĚV, popřípadě v sekci KONTAKTY na uvedené emaily. Rádi budeme s Vámi komunikovat a spříjemnit všem pohodové hraní na našich kurtech, sledujte naše stránky, aktualizace bude neustále probíhat.
 

12.1.2014 - Dámy a pánové srdečně Vás zveme na valnou hromadu, která se koná 18.1.2014 (sobota) od 15 hodin ve Fitu, program bude letos velice zajímavý, bude volba členů do výboru, takže pokud chcete